Szkło Riedel

Winkolekcja Wine & Spirits Group jest wyłącznym dystrybutorem kieliszków firmy Riedel - wiodącego, innowacyjnego producenta szkła gastronomicznego. Korzystając z badań naukowych i doświadczenia współpracujących z firmą sommelierów Riedel projektuje kieliszki dostosowane do poszczególnych rodzajów win i szczepów i jest w tej dziedzinie numerem 1 na świecie. Kieliszki Riedla swoją konstrukcją i kształtem wydobywają z wina maksimum aromatów i smaków, cieszą również oko wyjątkową, elegancką prezentacją.

„Najlepszymi kieliszkami pod względem zarówno estetycznym, jak i technicznym są kieliszki RIEDEL.” -

Robert Parker

 

Dlaczego RIEDEL?


Kieliszki Riedla – sposób na poprawę zarówno marży, jak i wystroju Twojej restauracji

  • W każdej kategorii cenowej wina smakują lepiej w odpowiednich kieliszkach Riedla, a tym samym powodują większą satysfakcję klienta z zamówionej butelki.
  • Zadowolenie z wina, które towarzyszy daniu przekłada się w dużej części na lepszy odbiór dań i klient odczuwa większą przyjemność z całego posiłku, często domawiając coś dodatkowo lub chętniej wracając do restauracji.
  • Kieliszki Riedla z cienkiego szkła o najwyższej przejrzystości powodują, że wino doskonale się w nich prezentuje, całość wygląda lepiej na stołach niezależnie od tego, czy są one przykryte obrusami, czy nie; niewielkim kosztem dodają wnętrzu restauracji blasku i prestiżu.


Kieliszki Riedla w Twoim domu – ciesz się pełnią smaku wina i zrób wrażenie na znajomych

  • Pijąc w domu wino z kieliszków Riedla będziesz mógł z każdej butelki wina czerpać maksymalną przyjemność.
  • Najprostsza kolacja przeobraża się w szczególny wieczór dzięki dobremu winu podanemu w kieliszku Riedla.
  • Osoby pragnące pogłębić swoją wiedzę o winie mogą w domu degustować wino w różnych kieliszkach i samodzielnie przekonać się, jak duże znaczenie ma kształt i rodzaj kieliszka.

Dopracowane w każdym szczególe szkło RIEDEL zostało docenione przez najlepszych restauratorów i producentów wina na całym świecie. Podążając za naszą misją podnoszenia kultury picia wina, oferujemy naszym partnerom handlowym pełen asortyment wyrobów marki RIEDEL zachęcając jednocześnie do kontaktu z handlowcami Winkolekcji. W każdej chwili służymy pomocą w zakresie przygotowania indywidualnej oferty dla restauracji, organizacji niezbędnych szkoleń oraz prezentacji dla personelu restauracji lub jej klientów.