Degustacja online

Degustacja świąteczna online

2020-12-01 00:00:00

Drodzy Przyjaciele! Dawno już nie mieliśmy okazji do spotkania i wspólnej degustacji, wciąż też nie wiadomo, kiedy będziemy mogli bezpiecznie zasiąść przy degustacyjnym stole. Chcemy więc zaproponować powrót do naszych spotkań, choć w nieco zmienionej formule. A mamy na myśli degustację ONLINE, którą poprowadzi Sławomir Chrzczonowicz.


A będziemy degustować sześć win. Białe to Retsina z amfory od naszych partnerów z Peloponezu, Acústic ze starych krzewów z Katalonii w interpretacji Alberta Jané, wreszcie nowe chardonnay od Paula Lato. Czerwone to z kolei Tassinaia, Zinfandel z Ridge Vineyards i Pintia z Vega Sicilia, czyli uznani winiarze i zarazem wspaniałe wina.

Zgłoszenia i płatności przyjmujemy do 7 grudnia. Podczas zgłoszenia proszę podać adres dostawy próbek wraz z numerem kontaktowym. Po weryfikacji, chętni otrzymają link do wydarzenia na platformie Zoom. Dostarczenie próbek: w dniu degustacji pod wskazany adres na terenie Warszawy; odbiór próbek w warszawskim showroomie na ul. Olkuskiej 7. 

Termin

2020-12-09, godz. 18:00

Miejsce

Zoom

Cena

119 zł/os

Lista degustowanych win

TETRAMYTHOS RETSINA AMPHORE NATUR
ACÚSTIC BLANC
PAUL LATO IN FOCUS CHARDONNAY
CASTELLO DEL TERRICCIO TASSINAIA
RIDGE ZINFANDEL EAST BENCH
VEGA SICILIA PINTIAZobacz również: