Winiarskie trendy, Nowa Kalifornia, Piemont Naturalnie, Outcast Brands

OFERTA LATO 2024

2024-06-28 00:00:00

Winkolekcja

Zapraszamy do przejrzenia piątego wydania magazynu WINKOLEKCJA, który otworzy przed Wami nowe, ekscytujące kierunki w świecie win:
  • Zabierzemy Was do serca Włoch – Piemontu, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością w produkcji win naturalnych, ekologicznych i biodynamicznych.
  • Opowiemy o trzech naszych nowych Partnerach z Kalifornii – Sequoia Grove, St. Francis Winery & Vineyards, DuMol – dynamicznie rozwijających się producentach, z szerokim portfolio doskonałych win.
  • Przyglądamy się najnowszym kierunkom, którymi będzie podążała branża, podpowiadamy też jakie wina będą szczególnie popularne w nadchodzących miesiącach.
  • Polecamy wina idealne na lato, które zachwycą Was swoją świeżością i delikatnością.
  • Prezentujemy Platformę Edukacyjną – nowoczesne narzędzie, zapewniające dostęp do eksperckiej wiedzy o winie, podanej w atrakcyjnej formie, dające solidne fundamenty dla każdego początkującego kelnera.
Papierowe wydanie magazynu jest dostępne u naszych przedstawicieli handlowych → winkolekcja.pl/kontakt oraz w warszawskim showroomie, a wersja online po kliknięciu w link → winkolekcja.pl/magazyn.


Zobacz również: